СЕРТИФІКАТИ НА КНИГИ. ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИВЕЗЕННЯ СУЧАСНИХ ПРЕДМЕТІВ МИСТЕЦТВА І КНИГ ЗА КОРДОНОК.

ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИВЕЗЕННЯ СУЧАСНИХ ПРЕДМЕТІВ
МИСТЕЦТВА ТА КНИГ ЗА КОРДОН

Наша організація надає експертизу та послуги з оформлення повного пакету дозвільних документів для вивезення предметів мистецтва, які не мають статусу культурних цінностей України, за кордон (живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, книги та інші друковані видання, створені після 1950 року).

СЕРТИФІКАТИ НА КНИГИ

Наша організація також надає послуги наукового дослідження та атрибуції стародруків XVI-XVIII століть, книг ХІХ – початку ХХ століття. Звернувшись до нас, Ви можете замовити сертифікат на книгу, що Вас цікавить. Дослідження книг та гравюр проводять наші експерти у співпраці з науковими співробітниками Музею книги.

За результатами дослідження, ми видаємо сертифікат на нашому бланку, завірений печаткою. Сертифікат є документом, що підтверджує справжність предмета, що вказує на наукову, культурну та історичну цінність, опис особливостей екземпляра, його формулу, а також містить історичні факти, пов'язані з цією книгою або гравюрою.

Тел. +38 (063) 274-74-67

Пошта globa@ukr.net

Научная атрибуция книг, описание старинных книг, заключения на книги, научные справки на редкие книги, сертификаты на редкие книги Научная атрибуция книг, гравюр, карт. Редкие книги описание, исследование, научные заключения на книги

G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт