Старовинні карти

Антикварна карта Європи «Carte De L'Europe Suivant Les Plus Nouvelles Observations De
Messieurs De L'Academie Des Sciences». Видана в Амстердамі 1720 року. Гравер Henri Chatelain.Виконана в техніці гравюри на міді. Акварельне колорування виконане від руки.

(Копія)


Карта Чорного моря «Pontus Evxinus» О.Ортелія є однією з найкращих карт птолемеєвої традиції. Карта видана у 1590 році; опублікована в Антверпені в атласі 1601 року.
На ній Ольвія знаходиться на лівому березі Бузького лиману, вище за його злиття з
Дніпровським лиманом під назвою «Olbia, Borisfenus, et Miletopolis».

(Копія)


Старовинний план Севастополя видано Григорієм Москвичем в Одесі в літографії П. Лічмана
на початку 20 століття.

У правому нижньому куті карти надруковано умовні скорочення. Масштаб вказаний у сажнях. Розмір карти 62 см х 54,5 см. Літографічний друк. На карті позначені назви вулиць, казарм, бухт, культурних та історичних пам'яток. У лівому нижньому кутку надруковано покажчик умовних скорочень. Григорій Москвич - відомий видавець та приватний підприємець, протягом 25-ти років (1888-1913рр.) він організовував екскурсії Кавказом залізницею, пароплавами, кіньми, в екіпажах. Він створив єдине у Росії Видавництво Путівників. У 1888 році Г.Москвич видав «Путівник по Криму» (бібліографічна рідкість). Г. Москвич писав: «У Севастополі чудовий Приморський бульвар з чудовим симфонічним оркестром, дуже жвавий і приваблює влітку безліч фешенебельної публіки, аж ніяк не схожої на жителів провінції, а севастопольські дами по витонченості і вмінню носити костюм успішно конкурують із столицею.

(Копія)


Антикварний план міста Ялти початку ХХ століття [1905] виданий у Картографічному закладі Д.М.Руднєва у Санкт-Петербурзі. Розмір карти 65,5 см х 37,5 см.
Масштаб вказаний у сажнях та дюймах.

На карті позначені назви вулиць, парків, санаторіїв, культурних та освітніх закладів. У правому верхньому кутку карти надруковано покажчик «Казенні та громадські установи». Сучасна Ялта заснована у 1837 році, але перші письмові згадки про поселення на її місці належать до XII ст. Тут знайдено археологічні пам'ятки епохи бронзи, поселення таврів. Розвиток Ялти як курорту розпочався у 60-х роках. ХІХ ст. Відомий терапевт С.Боткін вважав клімат Південного берега Криму цілющим і рекомендував Олександру ІІ придбати тут дачу. З 1866 р. дачне селище Лівадія (нині частина Великої Ялти) стає літньою резиденцією династії Романових.

(Копія)


Старовинна карта Ізраїлю та Синайського півострова "La Judee ou Terre Sainte,
divisee en ses douze Tribus ...". Видана у 1750 році в Парижі.

Виконана у техніці гравюри на міді. Текст французькою мовою.
Акварельне колорування виконане від руки.

(Копія)


G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт