Антикварні книги - філософія

11
12
13 Мінто В. Індуктивна та дедуктивна логіка. СПб. 1902.

Класика філософської думки. Предмет та визначення понять логіки. Головна перевага цієї книги - ясність і доступність викладу, завдяки яким автору, професору логіки Абердинського університету (Шотландія), вдається ввести читача в курс еволюції логічних навчань, а також найбільш заплутаних та спірних питань логіки.

14 Руссо Жан-Жак. Сповідь / з ілюстраціями Моріса Лелуа, портретом Руссо та критико-біографічним нарисом; Переклад з французької за редакцією С.С.Трубачова. - Санкт-Петербург: Друкарня братів Пантелєєвих, 1901.

Формат книги: 24, 5 см х 16, 5 см х 3 см. LXIV с., 510 с.: Портр., іл. Оправа книжки оригінальна. 

Друкарська коленкорова палітурка бордового кольору з рельєфом і золотим тисненням. Кольоровий форзац, каптал, потрійний обріз блоку павиче перо.

Видання має музейну, наукову, художню, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

"Сповідь" - найвидатніший твір Руссо. Не лише автобіографія, а й роман XVIII в. Мета книги - "... показати своїм побратимам одну людину у всій правді її природи", у всій її неповторній індивідуальній своєрідності. З граничною щирістю і нещадною правдивістю Руссо оголює своє серце, "... всі свої потаємні думки...", не боячись розповісти "...про себе найогидніші речі...".

Найкраще видання "Сповіді" Руссо російською мовою.

Жан-Жак Руссо (1712, Женева - 1778, Ерменонвіль, поблизу Парижа) - французький філософ, письменник, мислитель епохи Просвітництва. Також музикознавець, композитор та ботанік. Найвизначніший представник сентименталізму. Його називають предтечею Великої французької революції.

Руссо Жан-Жак. Исповедь / с иллюстрациями Мориса Лелуа, портретом Руссо и критико-биографическим очерком; Перевод с французскаго под редакцией С.С.Трубачева. -  Санкт-Петербург: Типография братьев Пантелеевых,  1901.

Руссо Жан-Жак. Исповедь Санкт-Петербург: Типография братьев Пантелеевых,  1901.

антикварные книги купить

15
16
17
18 Гаммонд В. Сон, безсоння та розлад сну. СПб., 1893.

Дослідження про стан сну. Фізичний опис сну та процесів, що відбуваються в організмі людини. Відхилення та патології, що виникають у людини під час сну. Безсоння та її лікування.

19
20

G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт