Антикварні книги - хоббі та захоплення

31 Миколаїв Н. Застільні промови: 100 застільних промов на різні випадки життя / Упоряд. М. Ніколаєв. - Рига: тип. газ. "Rigaer Tageblatt", 1895. – VIII, 151 с.

Формат видання: 21 х 15 х 1,5 см. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття - початку ХХ століття: шкіра червоного кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе. Збережено видавничу обкладинку.

Видання має історико-культурну цінність та представляє колекційний інтерес.

Книга містить застільні промови, що застосовуються до різних подій життя, сімейних та громадських: хрестини, новосілля, весілля, іменини, свята, народження, хрестини, отримання диплома, повноліття, вшанування ювілярів, відкриття різних установ, тости та ін. Тексти включають прислів'я, цитати урочисті пісні і дають уявлення про культуру російського застілля та урочистостей XIX ст.

Николаев Н. Застольные речи : 100 застольных речей на разные случаи жизни

Николаев Н. Застольные речи : 100 застольных речей на разные случаи жизни / Сост. Н. Николаев. - Рига : тип. газ. "Rigaer Tageblatt", 1895

32 Футбол. 1969 р. Футбольний календар. / Художник Л. Морозов - Львів: "Каменяр", 1969.

Формат видання: 14 см х 11 см х 0,8 см; 144 с. Оправа книжки оригінальна.

Видання має історико-культурну цінність.

Розклад та огляд матчів за 1969 рік. Видання доповнене статтями, статистикою, фотографіями.

купить старинные книги, хобби, увлечения, спорт, киев

33 Хороший тон: Збірник правил, настанов і порад, як слід поводитися в різних випадках домаш. та товариств. життя / Упоряд. за найкращим русявим. та іностр. джерелам А. Комільфо.- Москва: торг. д. Є. Коновалова і К°, 1911.

Формат видання: 22,5 см х 15 см х 1,5 см; 192 с.іл. Оправа книги відновлена в найкращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра бордового кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, муаровий форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Ілюстровані видання.

Зміст книги: Передмова; Домашній комфорт; Родина, сім'я; Етикет світського життя; Листування та запрошення; Домашня бібліотека; Неестетичні звички поганого тону; Допомога бідним.

У 1911 році в Москві вийшла збірка правил гарного тону, в якій кілька сторінок присвячено мистецтву володіння віялом: "Хороший тон. Збірник правил, настанов і порад, як слід поводитися в різних випадках домашнього та суспільного життя", складений "за кращими російськими і іноземним джерелам А. Комільфо. У цій збірці розказано про значення кольору віяла та про знамениту "мову віяла".

хороший тон, сборник правил

купить подарок киев, купить редкие книги

34 Черепов І.А. Гірсько-лижний спорт/Центральний науково-дослідний інститут фізичної культури; Художник Ярошєва В.С. - Москва-Ленінград: ОГІЗ-Фізкультура та Туризм, 1937.

Формат видання: 22 см х 15 см х 1,5 см; 244 с.: іл. Оправа книжки оригінальна.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Зміст книги: Гірсько-лижний інвентар; Гірсько-лижна техніка; Стрибки на лижах та ін.

черепов, горнолыжный спорт

35 Ховренко Михайло Олександрович (1866–1940). Загальне виноробство/М.А. Ховренко, ст. спец. з виноградарства та виноробства Деп. зем.; Ком. виноградарства та виноробства Моск. о-ви сіл. госп-ва. Виноробство. Від. 1 . - Москва: типо-літ. т-ва І.М. Кушнерєв і К °, 1909.

Формат видання: 26,3 см х 18 см х 3,5 см; XX, 421 с., 47 л. мул. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра зеленого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора.

Ховренко Михайло Олександрович (1866–1940). Перший професор виноробства у Росії (1912 р), автор першого вітчизняного підручника з виноробства у двох томах.

М.А. Ховренко розробив вітчизняну технологію вин типу кагор, вперше запропонувавши технологію теплової обробки мезги. Він один із перших виноробів дав початок масовому використанню теплової витримки вин з метою портвенізації та мадеризації, а також успішно проводив досліди біологічної природи хересної плівки; систематизував хімічний склад вітчизняних вин та вперше встановив середні норми цього складу для різних типів вин. Зробив величезний внесок у розвиток виноградарства та виноробства Узбекистану; він - творець знаменитих марочних вин Узбекистан та Хосілот.

Зміст книги: Чинники виробництва. Спиртове бродіння. Класифікація, склад оцінки вин. Найголовніші сорти винограду. Відомості про виноробство у Росії.

ховренко, общее виноделие, антикварные книги, купить, киев

Ховренко Михаил Александрович (1866-1940). Общее виноделие /  М.А. Ховренко, ст. спец. по виноградарству и виноделию Деп. зем.; Ком. виноградарства и виноделия Моск. о-ва сел. хоз-ва. Виноделие. Отд. 1 . - Москва: типо-лит. т-ва И.Н. Кушнерев и К°, 1909.

36 Телесницький В. На яхті "Наяда" з Петербурга в Ростов н/Д Невою, Тихвінською системою, Волгою і Доном: Опис подорожі / Вл. Тілесницький. - СПб.: Тип. А.С. Суворіна, 1912.

Формат видання: 21 см х 15 см х 1 см; 58 с. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора. З дарчим написом учасника мандрівок Бориса Телесніцького.

Влітку 1911 року слухач Військово-морської академії та яхтсмен Влад Телесницький вирушив у подорож, метою якої було знайомство із старовинними торговими шляхами Русі.

Своєрідна Нева, однаково широка і повноводна біля витоку та в гирлі, приладозькі канали з безперервною стрічкою буксованих в обидва боки барж, і, нарешті, дика, але прекрасна у своїй дикості Тихвінська система, зі старими, порослими мохом шлюзами, що проходить сліди Новгородська губернія - все це було так нове і цікаве.

телесницкий на яхте наяда, купить старинные книги, киев

37 Сабанєєв Л. П. Риби Росії. Життя і лов (вуження) наших прісноводних риб/Л.П. Сабанєєв. Третє видання. - Москва: Вид. А. А. Карцева, 1911.

Формат видання: 22,4 см х 15,3 см х 5,5 см; [1] л.порт., ХХХVIII, 1062, [1] л.схем., 2 н. стор. + 492 політипажами в тексті. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

Видання є фундаментальною працею відомого російського вченого, рибалки, мисливця та письменника Леоніда Павловича Сабанєєва (1844–1898). У популярній формі викладаються спосіб життя, звички та способи лову майже всіх відомих у Росії прісноводних риб.

Л. П. Сабанєєв є класиком російської мисливської літератури та літератури зі спортивного лову риб. Заслуга Леоніда Павловича полягає у поширенні знань з питань іхтіології. У роботах висвітлюється те, що справді важливо та корисно. Порушені ним питання викладаються у загальнозрозумілій та захоплюючій формі, яка робить його праці надбанням широких мас.

За повнотою опису життя риб та способів їхнього аматорського лову книга Л. П. Сабанєєва не має собі рівних у літературі, присвяченій цим питанням.

сабанеев рыбы россии, купить, продать антикварные книги

купить подарок, купить старинные книги, реставрация книг

купить редкие книги, киев

38 Адлер Б.Ф. Виникнення одягу: нарис Б.Ф. Адлера. - С.-Петербург: Мистецтв. типо-літографія А.К. Вейєрман, 1903.

Формат видання: 21 см х 14 см х 0,5 см; 84 с., іл. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має історико-культурну цінність. Прижиттєве видання автора. Ілюстровані видання.

Адлер Бруно (Бруно-Вільгельм-Карл-Адольф) Фрідріхович (1874–1942) – етнограф, географ, антрополог та музеєзнавець, дослідник культури народів Поволжя, Північної Азії. Професор Казанського університету. У 1922–1925 у Німеччині. Потім у Москві, професор МДУ. Репресовано.

купить продать старинные книги киев

Адлер Б.Ф. Возникновение одежды: очерк Б.Ф. Адлера.- С.-Петербург: Художеств. типо-литография А.К. Вейерман, 1903.

Antique books, graphic arts, old book restoration

39 Степанов Н.К. Газетна справа та її організація у Північно-Американських Сполучених Штатах. З малюнками у тексті. - Берлін: Вид. Р. М. Раковського, 1923.

Формат видання: 20 см х 14 см х 0,5 см; 128 с.: Мал. Збережено видавничу обкладинку. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність. Ілюстровані видання. Серія «Бібліотека журналіста та друкаря».

Зміст: Звідки газета отримує новини?; Редакція та адміністрація газети; Заголовки; Верстка; Стереотипи та фотогравюри; Друкарня газети.

Степанов Н.К. Газетное дело и его организация в Северо-Американских Соединенных Штатах. С рисунками в тексте. - Берлин: Изд. Г. Н. Раковского, 1923.

старинные книги

40 Улянов Б. Теніс. Техніка, тактика, тренування. - Москва: Фізкультура та туризм, 1931.

Формат книги: 17,5 х 14 х 1,5 см. - 272 с.: іл., кол. вкл. Збережено видавничу обкладинку.

Видання має наукову, історико-культурну цінність. Ілюстровані видання. Прижиттєве видання автора.

Улянов Борис Олексійович (1891 - 1951) - спортсмен і спортивний журналіст, юрист, математик. Один із ініціаторів створення «Московської лаун-тенісної ліги» (1913), секретар комісії з лаун-тенісу «Московського клубу лижників» (1912—13), голова відділу з лаун-тенісу московського спортивного клубу «Уніон» (1914—16). У 1920-х роках. один із найсильніших тенісистів Москви та країни: фіналіст чемпіонатів Москви (1923, 1925) в одиночному розряді. У складі команди Москви переможець Всесоюзної спартакіади 1928 та командної першості РРФСР (1927 - 1928).

Ульянов Б. Теннис. Техника, тактика, тренировка.- Москва: Физкультура и туризм, 1931.

Ульянов Б. Теннис. Техника, тактика, тренировка.- Москва: Физкультура и туризм, 1931.

Ульянов Б. Теннис. Техника, тактика, тренировка.- Москва: Физкультура и туризм, 1931.

41 Северов П., Халемський Н. Останній поєдинок: повість. - М.: «Фізкультура та спорт», 1959.

Формат видання: 21 см х 13,5 см х 1,5 см; 260 с. Оправа книги: коленкор, шрифтове тиснення, каптал.

Видання має історико-культурну цінність.

Під час окупації Києва у Другій світовій війні німецьке командування організувало футбольний матч німецької команди "Люфтваффе" та київського "Динамо". Цьому "матчу смерті", як справедливо назвали люди зустріч, і присвячена повість "Останній поєдинок".

Северов П., Халемский Н. Последний поединок 

Северов П., Халемский Н. Последний поединок

42 Німцович А. І. Моя система: Підручник шахової гри на зовсім новій основі / Пер. з ним. І. Л. Майзеліса. -Москва-Ленінград: Державне видавництво, 1930.

Формат видання: 23 см х 15,5 см х 2,3 см; 388 с.: Ілл. Оправа книги: коленкор, шрифтове тиснення.

Видання має історико-культурну цінність. Прижиттєве видання автора.

Книга Арона Німцовича «Моя система» була і залишається настільною книгою як шахістів-аматорів, так і професіоналів.

Німцович Арон Ісаєвич (1886-1935) - видатний шахіст, гросмейстер. Після закінчення Першої світової війни емігрував до Данії, де надалі займався розробкою авторської стратегічної системи ведення шахового поєдинку. Німцович вважається одним із родоначальників нової шахової школи, представником гіпермодернізму.

Праця Німцовича А. демонструє новаторські рішення у різних галузях шахової гри, глибину його стратегічних задумів, виняткове тактичне обдарування. У своєму підручнику Німцович розкриває техніки позиційної гри, детально розбираючи такі питання, як відкрита лінія для човна, прохідні елементи, лавірування, нові принципи ендшпіля та ін.

Нимцович А. И. Моя система: Учебник шахматной игры на совершенно новой основе / Пер. с нем. И. Л. Майзелиса. –Москва-Ленинград: Государственное издательство, 1930.

Нимцович А. И. Моя система: Учебник шахматной игры на совершенно новой основе / Пер. с нем. И. Л. Майзелиса. –Москва-Ленинград: Государственное издательство, 1930.

43 Кримов В.П. Про рулетку Монте-Карло, Південну Америку, гастрономію, моди та інше / Вл. Кримів. - 2-ге вид. - Санкт-Петербург: скл. вид. у авт., 1912.

Формат книги: 20 х 13 х 2,5 см. [4] с., 320 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття – початку ХХ століття: шкіра зеленого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе. Футляр.

Книжка має історико-культурну цінність. Прижиттєве видання автора.

Стиль В.П. Кримова відрізняє легка, розмовна манера спілкування з читачем. У цій збірці автор розповідає історії з життя в Монте-Карло, з подорожами до Південної та Північної Америки, до Західної Європи. Крім нотаток з подорожей, сюди увійшов розділ із т.зв. «кінематографічними думками», а також близько двох десятків інших оповідань на різні теми – про літературу, порнографію, гастрономію, моду та інших.

Кримов Володимир Пименович (1878 – 1968) – прозаїк та журналіст, любитель-мандрівник. 1903 року здійснив подорож Австро-Угорщиною, Швейцарією та Францією, 1908 року — ділові поїздки до Європи та Південної Америки. 1910 року він переїхав із Харкова до Петербурга, де працював як журналіст, друкував нариси, в яких переважно описував свої численні закордонні подорожі.

Крымов В.П.  О рулетке Монте-Карло, Южной Америке, гастрономии, модах и о проче

Крымов В.П.  О рулетке Монте-Карло, Южной Америке, гастрономии, модах и о проче

44 ТРЕТІЙ ВСЕРОСІЙСЬКИЙ ШАХМАТНИЙ ТУРНІР: ЗБІРНИК ПАРТІЙ ТУРНІРУ З ПРИМІТКАМИ ТА ДІАГРАМАМИ У ТЕКСТІ. ЗІ ЗВІТОМ ПРО ТУРНІР, ГРУПОЮ І ПОРТРЕТАМИ УЧАСНИКІВ І ВИДАМИ КИЄВА. / РЕД. М. І. ЧИГОРИНА. - Москва: Видання «Шахматного Обозрbнія», Типо-літографія Т-ва І. Н. Кушнерьов і Ко, 1904. - ХІІ с., 152 с., Іл., [1] Л., Іл. - 21,3 х 14,8 х 1,1 см.

Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття - початку ХХ століття: шкіра червоного кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та представляє колекційний інтерес.

У книзі описано змагання дев'ятнадцяти провідних шахістів Російської імперії у Києві 1-23 вересня 1903 року. Ідея проведення шахового турніру у Києві виникла ще у 1901 році, основну підготовчу роботу взяло на себе місцеве шахове товариство. Турнір проходив у будівлі київського велотовариства на розі вулиць Лютеранської та Хрещатик, поряд із кафе «Варшава», де київські шахісти зазвичай проводили свій час. І хоча виступ шести учасників-киян був не надто вдалим, ця подія мала велике значення для розвитку шахів в Україні. На честь переможця змагань М. Чигоріна у повоєнному Києві було названо вулицю.

Чигорін Михайло Іванович (1850-1908) - російський шахіст, шаховий теоретик та публіцист. Один із провідних європейських шахістів кінця XIX ст.

ТРЕТІЙ ВСЕРОССІЙСКІЙ ШАХМАТНЫЙ ТУРНИРЪ: СБОРНИКЪ ПАРТІЙ ТУРНИРА СЪ ПРИМѢЧАНІЯМИ И ДІАГРАММАМИ ВЪ ТЕКСТѢ. СЪ ОТЧЕТОМЪ О ТУРНИРѢ, ГРУППОЮ И ПОРТРЕТАМИ УЧАСТНИКОВЪ И ВИДАМИ КІЕВА. / РЕД. М. И. ЧИГОРИНА. -  Москва: Изданіе «Шахматнаго Обозрbнія», Типо-литографія Т-ва И. Н. Кушнеревъ и Ко, 1904

ТРЕТІЙ ВСЕРОССІЙСКІЙ ШАХМАТНЫЙ ТУРНИРЪ: СБОРНИКЪ ПАРТІЙ ТУРНИРА СЪ ПРИМѢЧАНІЯМИ И ДІАГРАММАМИ ВЪ ТЕКСТѢ. СЪ ОТЧЕТОМЪ О ТУРНИРѢ, ГРУППОЮ И ПОРТРЕТАМИ УЧАСТНИКОВЪ И ВИДАМИ КІЕВА. / РЕД. М. И. ЧИГОРИНА.

ТРЕТІЙ ВСЕРОССІЙСКІЙ ШАХМАТНЫЙ ТУРНИРЪ: СБОРНИКЪ ПАРТІЙ ТУРНИРА СЪ ПРИМѢЧАНІЯМИ И ДІАГРАММАМИ ВЪ ТЕКСТѢ. СЪ ОТЧЕТОМЪ О ТУРНИРѢ, ГРУППОЮ И ПОРТРЕТАМИ УЧАСТНИКОВЪ И ВИДАМИ КІЕВА.

ТРЕТІЙ ВСЕРОССІЙСКІЙ ШАХМАТНЫЙ ТУРНИРЪ: СБОРНИКЪ ПАРТІЙ ТУРНИРА СЪ ПРИМѢЧАНІЯМИ И ДІАГРАММАМИ ВЪ ТЕКСТѢ. СЪ ОТЧЕТОМЪ О ТУРНИРѢ, ГРУППОЮ И ПОРТРЕТАМИ УЧАСТНИКОВЪ И ВИДАМИ КІЕВА. / РЕД. М. И. ЧИГОРИНА. -  Москва: Изданіе «Шахматнаго Обозрbнія», Типо-литографія Т-ва И. Н. Кушнеревъ и Ко, 1904.


G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт