Антикварні книги - наука

41 Ховренко Михайло Олександрович (1866–1940). Загальне виноробство/М.А. Ховренко, ст. спец. з виноградарства та виноробства Деп. зем.; Ком. виноградарства та виноробства Моск. о-ви сіл. госп-ва. Виноробство. Від. 1 . - Москва: типо-літ. т-ва І.М. Кушнерєв і К °, 1909.

Формат видання: 26,3 см х 18 см х 3,5 см; XX, 421 с., 47 л. мул. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра зеленого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора.

Ховренко Михайло Олександрович (1866–1940). Перший професор виноробства у Росії (1912 р), автор першого вітчизняного підручника з виноробства у двох томах.

М.А. Ховренко розробив вітчизняну технологію вин типу кагор, вперше запропонувавши технологію теплової обробки мезги. Він один із перших виноробів дав початок масовому використанню теплової витримки вин з метою портвенізації та мадеризації, а також успішно проводив досліди біологічної природи хересної плівки; систематизував хімічний склад вітчизняних вин та вперше встановив середні норми цього складу для різних типів вин. Зробив величезний внесок у розвиток виноградарства та виноробства Узбекистану; він - творець знаменитих марочних вин Узбекистан та Хосілот.

Зміст книги: Чинники виробництва. Спиртове бродіння. Класифікація, склад оцінки вин. Найголовніші сорти винограду. Відомості про виноробство у Росії.

Ховренко Михаил Александрович (1866-1940). Общее виноделие /  М.А. Ховренко, ст. спец. по виноградарству и виноделию Деп. зем.; Ком. виноградарства и виноделия Моск. о-ва сел. хоз-ва. Виноделие. Отд. 1 . - Москва: типо-лит. т-ва И.Н. Кушнерев и К°, 1909.

42 Сабанєєв Л. П. Риби Росії. Життя і лов (вуження) наших прісноводних риб/Л.П. Сабанєєв. Третє видання. - Москва: Вид. А. А. Карцева, 1911.

Формат видання: 22,4 см х 15,3 см х 5,5 см; [1] л.порт., ХХХVIII, 1062, [1] л.схем., 2 н. стор. + 492 політипажами в тексті. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

Видання є фундаментальною працею відомого російського вченого, рибалки, мисливця та письменника Леоніда Павловича Сабанєєва (1844–1898). У популярній формі викладаються спосіб життя, звички та способи лову майже всіх відомих у Росії прісноводних риб.

Л. П. Сабанєєв є класиком російської мисливської літератури та літератури зі спортивного лову риб. Заслуга Леоніда Павловича полягає у поширенні знань з питань іхтіології. У роботах висвітлюється те, що справді важливо та корисно. Порушені ним питання викладаються у загальнозрозумілій та захоплюючій формі, яка робить його праці надбанням широких мас.

За повнотою опису життя риб та способів їхнього аматорського лову книга Л. П. Сабанєєва не має собі рівних у літературі, присвяченій цим питанням.

сабанеев рыбы россии, купить, продать антикварные книги

купить подарок, купить старинные книги, реставрация книг

купить редкие книги, киев

43 Жук В.М. Мати та дитина. Гігієна у загальнодоступному викладі. - Cпб: Вид. В.І. Губінського, 1911.

Формат видання: 25,5х17х5 см. XXIV, 986 с.: Іл. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття – початку ХХ століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Відомий лікар В.М. Жук народився Росії (1847 - 1915). Його книга "Мати та Дитя" була однією з найпопулярніших книг з гігієни на початку XX століття.

ЗМІСТ: Спадковість; Вагітність; Життя утробного немовляти; Догляд за новонародженим; Догляд за породіллю; Одяг немовлят; Дитяча та її приладдя; Мати та годувальниця; Штучне вигодовування; Перші роки життя.

Жук В.Н. Мать и Дитя. Гигиена в общедоступном изложении. - Нью-Йорк; Берлин: изд-во Плат и Минкус, 1924.  

купить старинные книги по науке

44 Симиренко Лев Платонович. Кримське промислове плодівництво. - Москва: Тіпо-літ. т-ва І.М. Кушнерєв і К °, 1912.

Формат видання: 31 см х 23,5 см х 2,3 см; 20 с., 746 с. Оправа книги оригінальна: шкіра коричневого кольору, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом, форзац, каптал.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора. З автографом автора.

Дане видання є унікальною науковою працею з плодівництва всесвітньо відомого українського вченого Лева Платоновича Симиренка (1855–1920).

Випущене 1912 р. коштом садівників Росії, це дослідження відразу стало бібліографічної рідкістю. Книга, як і раніше, є основним джерелом для сучасного садівництва.

Симиренко Лев Платонович. Крымское промышленное плодоводство. - Москва: Типо-лит. т-ва И.Н. Кушнерев и К°, 1912.

антикварные книги по географии

45 Балдін С.Ф. Двигуни внутрішнього горіння / 6-те вид., Значить. доповнене. - Прага, 1923.

Формат видання: 25 см х 15 см х 2,3 см; 365 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття – початку ХХ століття: шкіра коричневого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Загальний опис двигунів внутрішнього горіння; Про роботу та корисну дію двигунів; Робота газів у циліндрі двигуна; Паливо для двигунів; Запалення; Деталі конструкції двигунів; Випробування двигунів; Типи двигунів; Про турбіни внутрішнього горіння та ін.

Балдин С.Ф. Двигатели внутреннего горения

балдин двигатели внутреннего горения прага 1923

46 Гагенбек К. «Про тварин та людей». / Переклад Л.С.Кустаревської. - Москва: Видання В.М. Шабліна, 1912.

Формат видання: 23 см х 16 см х 2 см; 434 с.: іл. Оправа книги оригінальна: коленкор зеленого кольору, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом, форзац, каптал.

Видання має наукову, художню, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора. Ілюстровані видання.

Карл Гагенбек (1844-1913) - один із найбільших торговців дикими тваринами. Організатор азіатських та африканських експедицій, етнографічних виставок, засновник зоопарку та цирку. У біографічній книзі автор описує історію свого захоплюючого життя та численні історії спілкування з дикими тваринами у різних життєвих ситуаціях.

Пропонована книга спогадів "короля зоологічних садів і торговців дикими тваринами" Карла Гагенбека, займає в науково-популярній літературі зоології та географії особливе місце.

Засновник і багаторічний керівник найбільшого підприємства з імпорту та експорту диких тварин, а також організатор знаменитого зоологічного парку в Штеллінгені (поблизу Гамбурга) Карл Гагенбек (1844-1913) прожив довге, яскраве та цікаве життя.

Історія життя і діяльності Гaгенбека - це певною мірою історія торгівлі дикими тваринами, історія зоосадів та історія дресирування диких тварин за 1848-1913 роки, тобто більш ніж за півстоліття. У цьому безперервна цінність його книги спогадів про великий шлях, який він пройшов від ярмаркових балаганів із закликами до Штеллінгенського зоопарку.

У наші дні багато з того, що він розповідає в книзі про лов і транспортування, зміст, лікування та акліматизації диких тварин, має безперечний історичний інтерес.

Гагенбек К. «О животных и людях». / Перевод Л.С.Кустаревской. – Москва: Издание В.М. Саблина, 1912.

антикварные книги

47
Форель А. Статеве питання: Природно-історичний, психологічний, гігієнічний та соціологічний етюд, що призначається для освічених читачів. З 4 і 5 виправленого та доповненого німецького видання. Переклад С.Е.Фукс із передмовою автора до російського видання. Єдине авторизоване видання. Випуск І.; Випуск ІІ. - СПб.: Видання А.С.Суворіна, 1907.

Формат видання: 24 см х 16 см х 5 см; XXIV с., 678, [2] с.; 6 л. іл., Оправа книги оригінальна: шкіра коричневого кольору, коленкор, блінтове орнаментально-шрифтове тиснення та тиснення золотом, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Прижиттєве видання автора.

Огюст (Август) Анрі Форель (1848-1931) - відомий швейцарський невропатолог, психіатр, ентомолог та громадський діяч. Починаючи з 80-х років минулого століття наукова розробка питання гіпнозу та навіювання виходила з вчення про гіпноз знаменитого невропатолога Шарко та його Паризької школи з одного боку та Нансійської школи на чолі з Льєбо та Бернгеймом з іншого. Явлення гіпнозу пов'язані з навіюванням, пояснювалися навіюваністю, як однією з основних властивостей психічної діяльності.

Своє головне завдання автор бачить у тому, щоб показати, як можуть і повинні поєднуватись закони статевої та психічної еволюції, вироблені природничими науками з устремліннями душі та тіла людини, з необхідністю приносити по можливості користь людству та майбутнім поколінням. Статеве питання настільки складне і різноманітне, що пов'язане з різними сферами життя людини – релігією, мистецтвом, мораллю, політикою, правом і медициною. Автор, крім медичних та фізіологічних екскурсів, включив також розділи про походження та історію шлюбу та статевих відносин, еволюцію живих організмів та їх розмноження.

антикварные книги по науке

Форель А. Половой вопрос: Естественно-исторический, психологический, гигиенический и социологический этюд, предназначающийся для образованных читателей. СПб, 1907

48
Форель А. Гіпнотизм та лікування навіюванням. /А. Форель; пров. Г. М. Бубіс. - СПб.: Друкарня Брауде, 1911.

Формат видання: 24,5 см х 16 см х 2 см; 248 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра чорного кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац «Павиче перо», каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Прижиттєве видання автора.

Огюст (Август) Анрі Форель (1848-1931) - відомий швейцарський невропатолог, психіатр, ентомолог та громадський діяч. Починаючи з 80-х років минулого століття наукова розробка питання гіпнозу та навіювання виходила з вчення про гіпноз знаменитого невропатолога Шарко та його Паризької школи з одного боку та Нансійської школи на чолі з Льєбо та Бернгеймом з іншого. Явлення гіпнозу пов'язані з навіюванням, пояснювалися навіюваністю, як однією з основних властивостей психічної діяльності.

Зміст книги: Свідомість та гіпотеза ідентичності; Сон та гіпноз; Дресирування; Навіювання; Істерія; Приклади лікування навіюванням; Психотерапія; Кримінально-правове значення навіювання; Навіювання у тварин та ін.

Форель А. Гипнотизм и лечение внушением. /А. Форель; пер. Г. М. Бубис. - СПб.: Типография Брауде, 1911.

49
Фламмаріон Каміль. Популярна астрономія: Загально. опис неба: З малюнками, небесними картами тощо; Пров. Н.П. Двігубського. - Санкт-Петербург: Тип. П.П. Сойкіна, видання редакції "Наука і життя", 1904.

Формат видання: 24,5 см х 16,5 см х 2,3 см; [IV] с. , 480 с.: іл. Оправа книги оригінальна: шкіра чорного кольору, коленкор, орнаментально-шрифтове блинтове тиснення на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, музейну, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Прижиттєве видання автора. Ілюстровані видання.

"Популярна астрономія" (Astronomie populaire) - найвідоміша книга блискучого французького астронома та популяризатора астрономії Каміля Фламмаріона (1842-1925). Вперше була випущена в 1880 рекордним для того часу тиражем в 100 000 примірників і розпродана протягом місяця. Потім книга витримала безліч перевидань протягом десятків років і була переведена на всі основні європейські мови (включно з російською в 1902, 1904 і 1939 роках), відзначена премією Французької Академії наук.

старинные книги наука

Фламмарион Камиль. Популярная астрономия: Всеобщ. описание неба : С рисунками, небесными картами и т.д. 1904

50
Бауер. Як влаштований моторний човен і як з ним поводитися. / Пер. з ним.; За ред. Н.А. Орловського. З 90 малюнками та кресленнями в тексті та двома розкладними кресленнями на вклеєних аркушах. - С.-Петербург: Тип. "Самокат", 1910.

Формат видання: 23 см х 15,5 см х 1,5 см; XII, 200с.: іл., вкл. Оправа книги: шкіра коричневого кольору на корінці, коленкор, блінтове орнаментально-шрифтове тиснення, форзац, каптал, лясе. 

Збережено видавничу обкладинку.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Зміст: Човен. Загальні відомості; Двигун; Типи двигунів; Догляд за корпусом моторного човна; Догляд за механізмом двигуна; Управління човном; Вказівки на придбання моторного човна.

Бауэр. Как устроена моторная лодка и как с ней обращаться. / Пер. с нем.; Под ред. Н.А. Орловского. С 90 рисунками и чертежами в тексте и 2-мя раскладными чертежами на вклеенных листах. - С.-Петербург: Тип. «Самокат»,  1910.

51
Грець Лео. Електрика: Попул. виклад. д-ра Л. Греця, проф. Мюнхен. ун-ту : З 143 рис. / Пер. з ним. В. Чепінського. - Санкт-Петербург: В.І. Губинський, 1900.

Формат книги: 21,5 х 14,5 х 1,5 см. 256 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття – початку ХХ століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Ілюстровані видання.

Грец Лео - відомий фізик, рід. у Бреславлі в 1856 р. Після закінчення Берлінського університету зайняв у Страсбурзі місце асистента відомого вченого Кундта і в 1883 р. був призначений приват-доцентом. У 1893 р. він зайняв як екстраординарний професор кафедру фізики в Мюнхенському університеті. Г. дуже плідний письменник: його перу належить близько 100 монографій.

Як виходять електричні струми; Закони постійних електричних струмів; Електричні коливання; Явища електричної напруги.

антикварные книги купить, Грец  Лео.  Электричество

старинные книги, Грец  Лео.  Электричество

52
Мюнх В. Майбутня школа: Утопії, ідеали, можливості / Мюнх Вільгельм; переклад з німецької С. П. Кондратьєва. ― Москва: Видання Тихомирова, Типо-літографія Н.Т. Гросман та Г.А. Вендельштейн, 1906.

Формат видання: 22,4 см х 14,2 см х 2 см; 252 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття – початку ХХ століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора.

Представлено дослідження Мюнха Вільгельма (1843-1912) - відомого німецького педагога, викладача, філолога. Автор розкриває тему педагогіки та суспільного виховання, аналізуючи різні джерела. Літературний огляд. Еллен Кей «Століття дитини»; Нотатки з виховання П'єра де-Кубертен; Народне училище та університет Юліуса Баумана; Право саморозвитку; значення життєвого кола; Майбутнє гуманізму та ін.

Мюнх В. Будущая школа: Утопии, идеалы, возможности

Мюнх В. Будущая школа: Утопии, идеалы, возможности


G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт