Антикварні книги - економіка

41 Нікітський Андрій Олександрович (1877-). Основи фінансової науки та політики / [Соч.] А.А. Нікітського; З передисл. проф. І.Х. Озерова.- Москва: " Користь " У. Антик і К° , [1909].- (Народний університет. Серія наук суспільно-гуманітарних).

Формат видання: 23 см х 16 см х 2 см; XVI, 256 с. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Прижиттєве видання автора.

Озеров Іван Христофорович (1869-1942) – відомий професор, фінансист, економіст, фахівець із міського планування.

Нікітський Андрій Олександрович (1877-) – професор кафедри державного та комунального господарства факультету суспільних наук (1921–1925). Професор факультету радянського права (1925-?).

Книга знайомить із головними узагальненнями фінансової науки та основними правилами фінансової політики.

Антикварные книги по экономике и финансам

старинные книги по экономике

42 Скрохівський Костянтин Йосипович. Залізничне господарство та бюрократизм/[К.О. Де-Скрохівський]. - Санкт-Петербург: типо-літ. М. Вінеке, 1888.

Формат книги: 25 х 16 х 2,4 см; [6], IV, 296 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності кінця ХІХ – початку XX століття: шкіра зеленого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Прижиттєве видання автора.

Скроховський Костянтин Йосипович (? – 1906) – відомий письменник і видний залізничний діяч у Росії.

Зміст книги: Виникнення в Росії залізниць; Про зловживання бюрократії; Порівняння прибутковості російських залізниць; Господарство Міністерства шляхів сполучення та ін.

Скроховский Константин Осипович. Железнодорожное хозяйство и бюрократизм / [К.О. Де-Скроховский]. - Санкт-Петербург: типо-лит. М. Винеке, 1888.

Скроховский Константин Осипович. Железнодорожное хозяйство и бюрократизм / [К.О. Де-Скроховский]. - Санкт-Петербург: типо-лит. М. Винеке, 1888.

43
44 Відомості про зовнішню торгівлю по Європейському кордону та про митні збори за 1887 р. / Видання департаменту Митних Зборів. - СПб: Друкарня В. Кіршбаума, 1888.

Формат видання: 30,5 см х 24 см х 2,5 см; LX с., 96 с.: табл., 25 с.: табл., 54 с.: табл., 110 с.: 72 с.: табл., 18 с.: табл., 8 с.: табл., додаток.: «Карта митних установ Росії». Оправа оригінальна.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

Зміст: Короткий огляд надходження митних зборів та ходу зовнішньої торгівлі за 1887; Зведення результатів зовнішньої торгівлі Європейським кордоном; Вивезення зарубіжних країн російських товарів; Кількість і цінність іноземних товарів і митні збори, що надійшли за них; Біржові ціни; Комерційне мореплавство та ін.

сведения о внешней торговле 1887, редкие книги, купить

45 Кротков Василь Тихонович. Нариси з грошового обігу та кредиту іноземних держав/Проф. В. Т. Кротков д-р екон. наук; За ред. д-ра екон. наук проф. Н. Н. Любімова .- Москва: Госфініздат, 1947.

Формат видання: 22,5 см х 15 см х 2,5 см; 416 с.іл. Збережено видавничу обкладинку: коленкор, блинтове тиснення. Футляр.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність. Ілюстровані видання.

Книга є посібником щодо курсу «Грошове звернення та кредитні системи іноземних держав», що входить до складу навчальних планів вищих економічних та фінансових навчальних закладів.

Книга написана стосовно програм зазначеного курсу, але не дотримуються цих програм так, як це було б обов'язково для підручника. Викладаючи проблеми грошей кредиту у порядку історичної послідовності періодів економічного розвитку, В.Т. Кротков ніде не втрачає перспективи цього розвитку - від одного етапу до іншого: від рабовласницького суспільства до феодалізму, від феодального суспільства до капіталізму, включаючи стадію переростання монополістичного капіталізму в державно-монополістичний капіталізм.

46
Кауфман Ріхард. Фінансове господарство органів місцевого самоврядування в Англії, Франції та Пруссії/Ріхард фон-Кауфман, проф. Мюнх. ун-ту; Пров. з ним. В.І. Браудо. Т. 1-2. – Санкт-Петербург: тип. т-ва "Товариств. користь", 1910-1911.

Формат видання: 23 см х 17 см х 5 см; Т. 1. – 1910. – [2], XIV, 392с., 2л. табл. - [б.ц.]. Т. 2. – 1911. – XVI, 628 с. Оправа книги оригінальна: шкіра коричневого кольору, мармуровий папір, орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність.

Ріхард фон Кауфман (1850 — 1908) - німецький економіст. Професор у Берлінському університеті та у Вищій технічній школі в Шарлоттенбурзі. Відомий також археологічними роботами та розкопками у Малій Азії, Північній Сирії та Єгипті.

У роботі розглянуто державний устрій та управління Англії, Франції та Пруссії з погляду його змісту та розвитку, аналізується правове становище так званих комунальних спілок, трактуються фінансові установи трьох країн.

редкие книги по экономике

Кауфман Рихард. Финансовое хозяйство органов местного самоуправления в Англии, Франции и Пруссии / Рихард фон-Кауфман, проф. Мюнх. ун-та; Пер. с нем. В.И. Браудо. Т. 1-2 . - Санкт-Петербург: тип. т-ва "Обществ. польза", 1910-1911.

Кауфман Рихард. Финансовое хозяйство органов местного самоуправления в Англии, Франции и Пруссии

47
Дяченко В.П. Фінанси та кредит СРСР. - Москва-Ленінград: Держфініздат, 1940.

Формат видання: 22,5 см х 15 см х 4,5 см; 576 с. Збережено видавничу обкладинку.

Видання має наукову, історико-культурну цінність. Прижиттєве видання автора.

Автор видання – Дяченко Василь Петрович (1902 – 1971) – радянський економіст, член-кореспондент АН СРСР. Член КПРС з 1922 до 1947 вів наукову та педагогічну роботу в системі Міністерства фінансів СРСР. Досліджував проблеми політичної економії соціалізму. Дяченко один із перших розробив і почав читати курс наукової дисципліни про радянські фінанси.

48
Claassen Hermann (Классен Герман, 1856-?): Виробництво цукру / Dr. H. Claassen; З передисл. W. Bartz' a; Пров. з ним. за ред. [І з предисл.] Ю.А. Бєльке.- Київ: Ю.А. Бєльке, 1907.

Формат видання: 22 см х 14,5 см х 1,4 см; 171 с.іл. Оправа книжки оригінальна. Збережено видавничу обкладинку.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Ілюстровані видання.

У 1747 р. німецький хімік Андреас Сигізмунд Маргграф виступив у Прусській академії наук, де повідомив, що виявив у білому буряку цукор, аналогічний цукру в цукровій тростині. Промислове виробництво цукру стало можливим з кінця XVIII ст, коли з'явилися парові машини. Книга розповідає про виробництво цукру, розвиток промисловості, а також про різні методи його видобутку.

49
Гельфер Альфред Августович (1873-) Укатка шосейних доріг: Керівництво для округів пут. повідомл. і для земств. - Санкт-Петербург: К.Л. Ріккер, 1903.

Формат видання: 23,5 см х 16,5 см х 1 см; [8], 115 с., 40 іл., Табл. Оправа книжки оригінальна.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Ілюстровані видання.

Автор розповідає про інженерні та будівельні роботи, історію катки, кінні ковзанки, парові ковтки, вартість виробництва. Видання включає креслення, таблиці.

50
Шор А. Теоретична проблема попиту та пропозиції / Абстрактна теорія попиту та пропозиції (Ч.1); Навчання, пов'язані з теорією попиту та пропозиції (ч.2). – Одеса: [б.і.], 1918.

Формат видання: 27,5 см х 17,5 см х 2 см; VІ, 379 с. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра зеленого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

Закон попиту та пропозиції - економічний закон, що встановлює залежність обсягів попиту та пропозиції товарів на ринку від їх цін. Книжка є класичною працею економічної науки. Видання доповнено схемами та графіками.


G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт