Антикварні книги - економіка

51 Рудзький Олександр Феліціанович (1838-1901). Керівництво до влаштування російських лісів. / Упоряд. Олександр Рудзький, проф. Лісний. ін-та. - 2-ге вид., Випр. та дод. прикладом пл. госп-ва, з карт. - Санкт-Петербург: А.Ф. Деврієн, 1893.

Формат видання: 24 см х 16 см х 2,5 см; 460 с., ІV с., 1 аркуш план: іл.; Оправа книги оригінальна: шкіра чорного кольору, мармуровий папір, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Ілюстровані видання. Прижиттєве видання автора.

Даний посібник з теорії та практики ведення лісового господарства є першим у своїй галузі. А.Ф. Рудзький був першопрохідником у цій галузі, творцем теорії лісового господарства та методів його ведення, які мали втілювати в життя його учні. У книзі розглянуті всі аспекти ведення лісового господарства, від ціноутворення у торгівлі лісом та юридичних аспектів її організації до правил вирощування лісу, визначення його віку, планування вирубок, різних їх способів тощо. Автор дає рекомендації про вибір деревних порід, способи оновлення лісового господарства та догляду за ним, розглядає раціональні методи лісозаготівель.

52
Лунський Н.С. Короткий підручник з комерційної бухгалтерії. - СПб. - Москва: Книгарня Н.П. Карбаснікова, 1904.

Формат видання: 22, 5 см х 16 см х 1,5 см; 126 с., LXXXVIII с. Збережено видавничу обкладинку: шкіра коричневого кольору. коленкор, шрифтове тиснення золотом на корінці книги, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

ЛУНСЬКИЙ Микола Севастьянович (1866-1956) - професор-математик (Одеса, М.). Друкувався у виданнях «Рахівництво», «Известия Московського комерційного інституту». Лунський є автором балансової теорії, широко визнаної та поширеної в Росії та популярної за кордоном. Лунський запровадив кілька класифікацій рахунків, і це класифікації були великим досягненням для теорії обліку. Він очолював московську школу бухгалтерів. Заслугою Лунського було запровадження теорії обліку категорій сущого і належного. Категорії сущого відповідав інвентар, належного – баланс. Це видання було схвалено на початку 20-го століття як керівництво для комерційних училищ та торгових шкіл.

53
Макаров Н. Селянське господарство та його еволюція. Т.1. - Москва, 1920.

Формат видання: 24 см х 15,5 см х 2,3 см; XIV с., 392 с.: Схеми, таблиці. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра чорного кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора. Ілюстровані видання.

Микола Павлович Макаров (20 грудня 1886, Харків - 1 жовтня 1980, Москва) - вчений, економіст. У 1914-1918 рр.. завідувач кафедри політ. економії та статистики Воронезького сільськогосподарського інституту; за роботу «Селянське господарство та його еволюція» удостоєний звання професора (1918).

Селянське господарство - це об'єднання громадян, які спільно володіють майном та здійснюють виробничу чи іншу господарську діяльність. Після державної реєстрації селянсько-фермерського господарства його Голова є індивідуальним підприємцем — фермером. Майно фермерського господарства належить його членам на праві спільної власності.

54
Озеров І.Х. Що робити? [Зб. вірш. Озерів, чл. Держ. рад., проф. Імп. Моск. ун-та Москва: Унів. кн-во Л.Я. Столяр, 1913.

Формат видання: 23 см х 15 см х 3,2 см; [8], 376 с. Оправа книги відновлена у найкращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра коричневого кольору, «мармуровий» папір ручної роботи, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора.

Автор видання - Іван Христофорович Озеров (1869-1942) - відомий російський професор, фінансист, економіст, фахівець із міського планування.

У книзі І.X.Озерова розкрито дилеми теперішнього часу, головним чином, в економічній та фінансовій сферах.

55
Озеров І.Х. На тему дня. До економічного стану Росії. - Москва: Тип. «Художній друк», 1912.

Формат видання: 22,5 см х 14,5 см х 2,5 см; 456 с. 1 л. діаграма, 12 с. Оправа книжки оригінальна.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора.

Автор видання -Іван Христофорович Озеров (1869-1942) - відомий російський професор, фінансист, економіст, фахівець із міського планування.

Збірник статей, написаних за 1912 відомим економічним публіцистом Іваном Озеровим. Статті різнотемні та швидкі, від нестачі в обороті мідної монети до невідомого страхування учнів. Видання містить безліч статистичних даних, рідкісних відомостей та несподіваних зауважень.

56
Іванов А.П. Матеріали для геології Бібі – Ейбатської долини. Походження нафти / Окремі відбитки №№ 23 і 24 «Нафтової справи» за 1904 рік.- Баку: Тип. Першого Друкарського Товариства, 1904.

Формат видання: 22,5 см х 15 см х 1 см; 10 с., 28 с., 32 с., 75-106 с., 1-44 с. Таблиці, схеми. Оправа книги оригінальна: коленкор, шкіра коричневого кольору, орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги. Суперекслібрис "Д.Г.".

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Бібі-Ейбат - нафтогазоконденсатне родовище розташоване на Апшеронському півострові. У 1803 році бакинським купцем Касимбеком були споруджені два нафтові колодязі в морі. Ці колодязі були розташовані на відстані 18 і 30 м від берега села Бібі-Ейбат (аз. Bibiheybət "тітка Ейбат"), а також були захищені від води зрубом із щільно збитих дощок.

1844 року російський інженер Василь Семенов за десять років до пробурювання відомої свердловини Дрейк, Едвіна в Пенсільванії, почав буріння на родовищі Бібі-Ейбат. У 1847 році їм тут була пробурена перша розвідувальна свердловина на нафту глибиною 21 м. Перша у світі сучасна нафтова свердловина була також пробурена тут у період з 1847 по 1848 рік. Першу нафту було отримано ударним способом із застосуванням дерев'яних штанг 14 липня 1848 року. Офіційна дата відкриття родовища вважається 1871 року.

Ближче до кінця XIX століття на Бібі-Ейбаті почалося морське буріння.

Купить старинные книги по экономике

57
Кулішер І. М. Промисловість та умови праці на Заході в XIX столітті - Петроград: Брокгауз - Ефрон, 1923. - (Епохи і країни. Історична б-ка / За ред. Н.І.

Формат видання: 22 см х 15,3 см х 3 см; 366, ІV с. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра коричневого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора.

Йосип Михайлович Кулішер (1878, Київ-1933 (1934), Ленінград) - відомий економіст. Лікар економіки, професор Петроградського університету. Наукова спадщина І.М. Кулішера дуже широко і практично ще не вивчено. Вона включає в себе праці з економічної історії, політичної економії, історії та теорії фінансів, історії зовнішньоторговельної політики, за багатьма іншими напрямками та потребує комплексного вивчення фахівцями відповідного профілю.

старинные книги, купить, экономика

58
Синебрюхов Н.А., Крилов Н.Г., Лакін Г.В.. Ревізія та контроль. Практичний посібник для контрольних працівників/Під. ред. проф. А.М. Галагана. - Москва-Ленінград, 1926.

Формат видання: 23 см х 15 см х 1,5 см. 140 с. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра чорного кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

Внутрішній контроль має широке визначення як процес, який здійснюється органом управління організації чи іншими співробітниками, з метою отримати інформацію щодо виконання таких завдань: Ефективність та раціональність діяльності, Достовірність фінансової звітності, Дотримання законів та нормативних актів.

59
Рейсер Абрам Семенович. Будівництво цукрового заводу / Інж.-техн. А.С. Рейсер. - 2-ге вид., перераб. та дод. - Київ: тип. Р.К. Лубковського, 1913.

Формат видання: 25 см х 17 см х 2,3 см; 148 IV с., 2 л. схем. табл., креслень. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра чорного кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

Запропонована книга інженера-технолога А.С. Рейсера знайомить із основами проектування та побудови цукрового заводу, а також з різними інженерними премудростями будівництва та подальшої експлуатації.

60
О'Рурк О.М. Довідник залізничника. - Москва-Ленінград: Видавництво ЦКЗ «Гудок», 1926.

Формат видання: 14,5 см х 10,5 см х 1,2 см; 360 с., IX с.: іл; схеми, таблиці. Оправа книжки оригінальна.

Видання має наукову, історико-культурну цінність.

У зв'язку з проведеною в 1918 р. націоналізацією залізниць та формуванням єдиної рейкової мережі однією з найважливіших проблем стала розробка науково обґрунтованих вимог до параметрів залізничної колії, рухомого складу, а також регламентація норм витрати палива, води, мастильних та ремонтних матеріалів. Професор О.М. О’Рурк видав низку цінних робіт з експлуатації залізниць та промислового транспорту — «Технічна та комерційна експлуатація залізниць» (1927), «Безпека руху» (1932), «Розбудова роботи на промисловому залізничному транспорті» (1938).


G Analytics
сайт створено компанією сделать сайт